Saulyra Kubelertienė pataria, kaip atmušti berną pagal jo Zodiako ženklą

Saulyra Kubelertienė does some guuuuurl talk.

avinas

Jei patikai, tai neatstos taip lengvai. Tačiau žvaigždės šnibžda, kad originalioji kibinų versija yra su aviena, šašlai irgi… Ir nuo ligų gerai. Ypač galvos ir širdies skausmų. Tai, deja, Aviną atmušti gali kainuoti fizinę ir juridinę laisvę. Bet verta, nes Avinas kai prikibs, tai tik avinu jam būt.

jautis

Paprasta. Prieikite su raudona skiaute arba nosine ir mojuokite jam tiesiai priešais nosį tol, kol jis penkiasdešimt kartų paklausęs, ką jūs čia darote ir kas su jumis negerai, pasišalins. Jaučiai ištvermingi ir linkę atleisti, todėl porąkart ritualą pakartokite tiesiog prisistatydami prie jų namų durų ir vis mojuokite ta pačia prakeikta raudona skiaute. Jei sergate sloga, nesijaudinkite – išsišnypškite ir vykdykite teisingumą.

dvyniai

Leiskit pletkus, kad turi dvynį, kurio jie neturi. Jei turi dvynį, nuolat painiokit ir apsimeskit, kad egzistuoja tik jo brolis dvynys. Visad pirkit dovanų batus po dvejas poras. Apsimeskite, kad jis Jums labai rūpi. Susigalvokite papildomą vardą, su kuriuo galėtumėte nuolatos maišyti. Pasakokite apie išsigalvotąjį, kuris turėtų Jūsų idealaus jaunikio savybes. Kai jis sprogdins akis, paprasčiausiai pasakykite jam, kad Jūs kaip dvynukai. Geriausi mano draugai.

vėžys

Chemoterapija?

liūtas

Anot žvaigždžių, Liūtai mėgsta, kad jų Ego būtų pamaitintas. Tad nupirkite papūgos narvelį, apibarstykite aplinkui kurmių nuodais ir padėkite jo kambaryje arba iš jo lovos pusės. Pasakykite, kad pamiršote nupirkti gyvūną, o apibėrėte, nes čia specialūs milteliai drėgmei sugerti, mat gyvūnėliui ji tikrai nepatiks. Savaitę kiekvieną dieną įberkite ėdalo papūgai ir triušių kraiko. Šeštąją dieną supurtykite. Tądien parsivežkite iš kaimo kiaulių jovalo ir vištų mėšlo – pasakykite, kad čia, kad gyvūnėliui laimę atneštų jo guolis. Gyvūnėlio pirkti nebeteks.

mergelė

Nuolatos būkite seksistas ir klausinėkite, ar jam mėnesinės, kad toks niūrzga. Nors ir neniurzgės. Nes šitie tai visad gnydelės truputį. Išprovokuokite jį bent užuominomis prisipažinti jausmuose ir po to pasakykite, kad bet tu kaip pana. Gimtadienio proga atsiųskite gražiame įpakavime įpakuotą savo baltą suknelę su rūtų vainikėlių ant viršaus ir prisekite atvirutę, sakančią tu padovanojai man savo rūtų vainikėlį, aš tau padovanosiu savo.

svarstyklės

Nusiveskite į kokį turgų, sustojinėkite prie kiekvienų svarstyklių ir priminkite, koks jo Zodiako ženklas. Primindinėkite būtinai garsiai. Po turgaus būtinai, jei Svarstyklė vilnietis, nusiveskite parodyti elektrikų rūmų stogo kampe stovinčią Temidę ir vėl priminkite, kad čia zodiako ženklas. Kilnokite svarmenis tiek, kad raumenys taptų didesni už jo. Kai jis paklaus, iš kur obsesija sportui, pasakykite, kad jums tiesiog patinka svarmenys, nes šaknis kaip svarstyklės, na supranti.

skorpionas

Jei jaunesnio amžiaus, vis juokaukite, kad jūs jo Klivečka, nes jis nežinos tos laidos. Nesakykite kas per laida. Susinervins vieną dieną. Taip pat nepamirškite kartoti, kad Skorpionas yra labai lengvo charakterio žmogus. Ir pabrėžkite Zodiaką ir kad lengvas ženklas, nes Skorpionai pratę būt įvardijami kaip šlykščiausios būtybės Zodiake. Sugundykite iki skausmų ir nustumkite nuo savęs, nes pasakykite, kad vis dėlto netikite horoskopais ir netiki, kad Skorpionai geri lovoje. Papasakokite apie išgalvotą exą Skorpioną ir koks jis buvo nusivylimas lovoje.

šaulys

Rimtu veidu laiks nuo laiko paklauskite, koks jausmas buvo pasirašyti 1918 m. Nepriklausomybės aktą, klausimą palydėdamos isterišku mergaitišku juokučiu. Įkyriai klausinėkite, ar ne iš Šiaulių. Pasakykite, kad Adventas yra šlykščiausias metų laikas.

ožiaragis

Paprašykite nupirkti sūrio ir vis kelkite isteriją, kad ne ožkos pieno sūrį nupirko. Kai nupirks ožkos pieno sūrį, paklauskite, ar jis bent įvertina šeimos biudžetą, kad pradėjo visokias prabangas pirkt. Tada vėl iš naujo. Kai pasakys, kad Jūs kažkokia lunatikė, pasakykite, kad žmonės, kurių Mėnulis yra Ožiaragyje, turi labai itin jautrų vidinį pasaulį, o jo Saulė yra Ožiaragyje, o Saulė ir Mėnulis niekad nebūna kartu, todėl judviem – nepakeliui…

vandenis

Pasakykite, kad norėtumėte išbandyti rimtą BDSM. Suriškite grandinėmis, užriškite akis, įsidėkite į bagažinę, nuvežkite prie Tauragno arba legendinio apylinkių gilaus ežero ir įmeskite.

žuvys

Su šitais lengva. Nusiperkate ten tą žuvį iš maximos kokios akvariumo ir atidaužot gerai. Tik ne per stipriai, kitaip Juodasis Saturnas pames vieną žiedą ir tada, deja, likimas nulems metų cypėje…

 

O šiaip 99 proc. bernų, nepriklausomai nuo jų Zodiako ženklo, geriausia atmušt vienu būdu – sugriaut iliuzijas ir pabūt 100 proc. savimi – visokia, ne tik reprezentacine, kai kultūringoj būsenoj. 🙂