Kas per „proto akvarelės”?

IMG_0733.JPG
Blogo įkūrėja, vyr. redaktorė Saulė Kubiliūtė (foto Ewa Minciewicz)
26758698_1882548091817561_1932482669325091933_o
Blogo dešinioji ranka, vienas pagrindinių rašytojų, prūsų kalbos ir vokiečių tautos ekspertas Vitalijus Dobrovolskis (foto Maximilian Azendorf)

IMG_0429Blogo automobilių, pramogų, humoro, optimizmo ekspertė, poezuotoja rusų kalba bei viena pagrindinių rašytojų Karina Tylingo (foto Saulė Kubiliūtė)

Proto akvarelės susikūrė 2016 metų vasario 3 dieną, kai Saulė Kubiliūtė, vos prieš mėnesį prisiekusi sau niekada neberašysianti, nusprendė vis dėlto prisiminti, kad būdama trylikos rašė viename bloge, ir jai tai sekėsi beigi patiko. Pamažu prie jos jungėsi ir kiti rašantys bei minčių turintys jauni žmonės. Dvejus metus – iki 2018 m. spalio 9 dienos – blogas buvo kitokiu pavadinimu ir turėjo kiek kitokią paskirtį: anksčiau čia jauni žmonės liedavo savo spontaniškai sugalvotas mintis, apmąstymus ir reiškė nuomones jiems bei joms svarbiais klausimais. Tačiau, atėjus laikui susivokti, kad mes irgi žmonės ir mes irgi augame, blogas užsitarnavo kitokio, originalesnio (senesnysis buvo verstas iš kitos kalbos) pavadinimo: ne kartą teko girdėti komplimentų apie tai, kaip mes liejame savo tekstus.

Akvarelės darbai – trumpalaikiai darbai. Tai darbai, kurie neturi tokios didelės išliekamosios vertės kaip aliejinių dažų darbai, tačiau tai darbai, kurie širdyje ir mintyse gali užsilikti ilgam. To mes ir siekiame, pasakodami savo skaitytojams apie pačius įvairiausius dalykus bei liedami bloge savo protų akvareles.

Tokių bloge yra lieję/lieja: savininkė Saulė Kubiliūtė (skubidubi13), jos dešinioji ranka – Vitalijus Dobrovolskis (blevizgator), BMW ekspertė, Lietuvos ir Lenkijos tarptautinio kūrybos konkurso „Vilniaus viltis“ nugalėtoja Karina Tylingo (narajone), Guoda Norvilienė (guodaaiko), Mindaugas Šukys (mediasploit), Rūta Prakapaitė (monocytogenes), Julius Sidorenka (egzodass), Konstancija Radzevičiūtė (konstancerad), Laima Kairytė (dalailaima) bei Gediminas Glemža (G.).

Jei kurio mūsų proto kuri akvarelė patiko, visados turėkite omenyje, kad Jūsų komplimentai bei pagyrimai yra stipri paskata veikti toliau – papatinkinkite patikusį straipsnį arba paprasčiausiai nepagailėkite gražaus žodžio komentaruose. Dėkojame!

Malonaus ir vertingo skaitymo!

Saulė

Pakomentuokite

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.